Leden 2014

Stuha / RIbbon Banner - Video návod

30. ledna 2014 v 15:14 Tutorials
Konečně jsem pro vás natočila první grafický video-návod .. Pracuji v PhotoFiltre 7, budeme vyrábět stuhu, "Ribbon Banner", který můžete využít jak do layoutů, tak do jakékoliv ostatní drobné grafiky ... Děkuju za shlédnutí a doufám, že někomu návodem pomůžu :)


Contact

14. ledna 2014 v 14:16
Email: adelaida@nycmail.com ... jakékoliv dotazy, objednávky na layout, .. pište sem :)
Osobní facebook: Áďa Skládalová ... pokud by chtěl někdo pokecat .. není problém, přidávám si všechny :))
Skype: adkass ... pokud by chtěl někdo pokecat :)About me

14. ledna 2014 v 14:13
Jsem patnáctiletá holka, která blogování věnuje už asi 7 let. Ráda fotím a píšu na blog o všem, co mě zajímá a co mě baví. Kromě toho taky ráda čtu, koukám na filmy a hlavně nade všechno miluju hudbu - ať už jde o poslouchání písniček na youtube, hraní na kytaru, klavír nebo o mé pokusy o zpěv. Přestože k určitému stylu se neřadím žádnému, blízko mám ke stylu Emo. Jsem částečná vegetariánka, miluju hardcore, screamo hudbu, obzvlášť skupiny Black Veil Brides, Pierce The Veil, Sleeping with Sirens apod., a obdivuji všechny Scene / Emo girls a jejich styl.
Občas mi příjde, že žiju tak trochu ve svém vlastním světě - většinu času sním o mé dokonalé budoucnosti jako milionářky (přestože ve skutečnosti ani netuším, čím bych vlastně chtěla být) v New Yorku (popřípadě v Paříži), nákupech v nejluxusnějších buticích, perfektní rodince, a vůbec všem, čeho doufám, že někdy dosáhnu. Probuzení do reality mi dělá většinou docela problém, obzvlášť když o zářné budoucnosti přemýšlím třeba ve škole.

Objednání Layoutu

14. ledna 2014 v 14:08 Volné Layouty

Pokud chcete nový layout pro svůj blog, pište mi na mail adelaida@nycmail.com:

  • Přezdívku
  • Adresu blogu + název
  • Požadavky na layout - barvy, popřípadě pokud chcete použít určité fotky apod.

Podmínky:

  • Layout nebudete nijak upravovat - pokud na něm chcete nějakou změnu, napíšete mi
  • Na blogu si ho necháte alespoň dvy týdny
  • Nebudete se nijak snait odstranit na layoutu zdroj (takové to "created by ..)

Layouty se budu snažit dělat co nejrychleji ... mail kontroluji několikrát denně, takže si určitě všimnu, a času mám docela dost. Záleží tedy spíš na tom, jeslti budou nápady ! ;)